12 Nisan 2016 Salı

ÇOCUKLUĞUMUN OYUNCAKLARI

Herkese merhaba :) herkesin küçükken oynadığı vazgeçemediği oyuncakları vardır elbet. Bende çocukken en sevdiğim oynadığım oyuncaklarımı sizinle paylaşmak birazda maziye gidelim istedim. İşte çocukluğumun oyuncakları...  :)O kadar hoşuma giderlerdi ki kırılsa bile yine aldırırdım :)


Genelde cipslerden çıkardı ağzımıza takar kendimi vampir zannederdik :)


Sadece erkekler mi oynar sanıyorsunuz az oynamadım bunlarlada :)


Parmağıma takar gizlice kardeşime şaka yapardım :)


Bu çatapatlar en çok bayramlarda olurdu genellikle kardeşim alırdı yarı yarıya bölüşüp patlatırdık :)


Ailemle düğüne gittiğimizde dedem bir arkadaşımla bana para vermişti gidin kendinize oyuncak alın diye ama oyo arkadaş kendine almıştı bende bakakalmıştım hiç unutmam :) tabi babam sonra aldı ama o gün alamamak baya üzmüştü beni :))


Teyzemlere giderken babam almıştı bana ne oynadım o gün hiç unutmam hatta teyzem o gün "merve tüplerin güzelmiş bizede versene evde tüp bitti" diye bana takılmıştı :))


Tin tin diye çıkaran sesiyle ayrı bi mutlu olan biriydim işte :))Çok saçma bi oyuncaktı ama aldımmıda elimden bırakamazdım :)


Okulda görüp babamdan istemiştim oda bana hemen almıştı kırmızı bi ışığı vardı gece olunca oynamaya doyamazdım :)


Tavanları ve kardeşimi ıslatıp az azar yemedim annemden :))


Çocukken arabalarıda çok severdim birgün pikniğe gitmiştik orda çimlerin üstünde oynarken arka tekerleri bozulmuştu babamda yapamamıştı ve o gün çok üzülmüştüm :)


Küçükken barbieleri çok ama çok severdim bunun aynısından almıştım pursaklardan unutmam hiç unutmam ona arkadaşlarımla ebiseler yataklar dikerdik :)


Bunun siyahından hem benim hemde kardeşimin vardı bi sabah oynarken kardeşimin gözüne gelmişti o ağlıyodu ben gülüyodum :))

Şimdi bakıyorum da durumumuz yokken bile canım babam bizi mutlu etmek için herşeyi yapmış ve almış. Çok güzel bir çocukluk geçirmişim. Sizinde var mı arasında en çok sevip oynadığınız oyuncaklar? :)

Sevgiler ❤


3 yorum:

Güzel yorumlarınız için şimdiden teşekkürler :) Not: spam ve reklam içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.